Renault master T35D 1994

Shitet nga: Renault master 03 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet renault master T35D 2.0 biturbo disel viti i pridhimit esht 18-01-1994 esht i rigjistruar esht ne gjendje te rregullt ka gomat e dimrit posedon tre ulse ngarkesa e lejuar eshte 1350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim