Rimorkio

Shitet nga: Valdrin 13 Dhj 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkjon ne gjendje shum te mir posedon edhe kiper gomat me c pesha bartese 2500 kg e ardhur nga holanda.shejat sinhalizuse i punojin te gjitha po asht dhe frenat e rimorkijos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim