Setra 315 hd

Shitet nga: Lami 23 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Setra 315 Hd viti prodhimit 2001
I posa ardhur nga zvicra ne gjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim