Settra 250 Speciale

Shitet nga: Besart 05 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
motor MAN
55 ulse
TV
WC
Tempomat
info 044167 011
0930 320 597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim