Shes maqinat

Shitet nga: Lulzim 14 Dhj 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes maqinat jan ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim