Shiten maqina te ndryshme

Shitet nga: Lulzim 26 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Maqinat jan gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim