Shiten maqinat

Shitet nga: Luli 13 Nën 06:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten maqinat jan ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim