Shiten

Shitet nga: Lulzim 30 Jan 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 234 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes maqinat jan gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim