Shitet Bager Kubota

Shitet nga: Agim 16 Dhj 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Bageri kubota
eshte i ardhur nga zvicra
Eshte ne gjendje te rregullt

Contact : +377 44 246 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim