Shitet Bager Kubota me Rimorkio

Shitet nga: agim 21 Dhj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri se bashku me Rimorkio jane te ardhura nga zvicra, jane ne gjendje te mire,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim