Shitet Bager kubota

Shitet nga: agim 30 Jan 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri eshte i ardhur nga zvicra,
eshte ne gjendje te rregullt
ka 1.8 Tone
Gjithashtu edhe rimorkio eshte e ardhur nga zvicra

+377 44 246 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim