Shitet Bageri Kubota

Shitet nga: agim 15 Dhj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri eshte i ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim