Shitet Bageri

Shitet nga: Ismajl 24 Sht 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin ne gjendje pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim