Shitet Krani HIAB 985 Montues

Shitet nga: Midini 26 Jan 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Krani HIAB 985 Montues.

Cmimi eshte 5,500.00 Euro, I diskutshem, nderrim me ndonje veture ose mjet pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim