Shitet gurthysi gjenratori .,,

Shitet nga: Lulzim 20 Dhj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet gurthysi , mjete tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim