Shtajer 4x4

Shitet nga: Lulzim 02 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Asht gjendje te mir pune 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim