Sprinter 2007 i sa po ardhur nga Amerika

Shitet nga: Nikoll 21 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sprinter 2007 3.0 sa po ardhur nga amerika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim