Sprinter 211 cdi 2005 me klim me dogan

Shitet nga: Toni 20 Gsh 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 211cdi viti 2005 me klim me dogan te pgune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim