Sprinter 211cdi 2005 me klim

Shitet nga: Toni 09 Gsh 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 211 cdi viti 2005 me klime me dogan te paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim