Sprinter 316 me klim viti 2005

Shitet nga: Toni 13 Gsh 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 316 cdi viti 2005 me klim gjama me rrym me dogan te paguar ne gjendje shum te mire i ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim