Sprinteri CDI 316

Shitet nga: Sprinter 01 Pri 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Sprinteri i posa doganuar i ardhur nga zvicra sprinteri kaa 4 gomat e reja 1 vit te plot regjistrim me klim etj pres blers serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim