T4 ne gjendje te mir 1.9 disel

Shitet nga: Burim 02 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
t4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim