VW T4 1.9 Diesel

Shitet nga: Agustin 25 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW T4 1.9 Diesel i sapuardhur nga zvicrra, Furgoni gjendet ne Gjakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim