VW T4 2.5 TDI

Shitet nga: Fran Shala 25 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW T4 2.5 TDI
Eshte ne gjendje te rregullt regjistrim ka deri qeshor 2016 bëj edhe ndrrim per me shume kontaktoni ne tel. 044550365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim