VW T5 1.9 dizel

Shitet nga: ... 15 Nën 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet : Wv T5 1.9 dizell


Gjindet jasht vendit.
Per me shum informate rreth vetures : 049136244.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim