Vectra Pikap

Shitet nga: Etnik 19 Nën 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti prodhimit 2007 servisi i esht nere komplett ka 139632 te kaluara pa dogan motorri 1.7 100kuaj fuqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim