agergat

Shitet nga: dini 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
agergat gjenerator 100kilovat dizell prodhim gjermon isapo ardhur nga gjermania 8 cilindra ne gjendje shum tmir i rujten shum .boj edhe ndrrim me naj kerr kombinim qmimi idiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim