bager 5 ton

Shitet nga: murat 02 Shk 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri asht ne gjendje te rregullt asht 5 ton me prekolic terheqse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim