kamjoneta citroen jumper

Shitet nga: driton 31 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamjoneta eshte ne gjendje shum te mire pune, eshte e doganuar tabelat ia kom derzu, denim nuk ka. motorri eshte 2.0 benzin. jam pronaripari ne kosove.i kom edhe dokumentat e zhdoganimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim