kazan veteshkarkues ribaltabile

Shitet nga: ASTRIT 04 Dhj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesim kazan veteshkarkues nga te tria anet. ribaltabile
ka qene i montuar ne OM 100 me fallso telaio plus piston hidraulik
gjatesia : 4.70mt
gjeresia : 2.15mt
per me shume telefono cel. 00355672022763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim