kran

Shitet nga: agron uka 29 Shk 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
25 metra lartsi me qera ora:10€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim