rimorkio per kerre

Shitet nga: ari 21 Tet 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes perkolicen per kerre hala sasht e ardhme pi zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim