shes kamion iveco ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Abedin Syla 28 Jan 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamion iveko ne gjendje te rregullt nuk osht hipotek kilometra te garantuara, prej bleres bleres serioz
Kilometrat 226.890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim