shes kamionin

Shitet nga: sadik 18 Gsh 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes urgjentisht kamionin mercedes benz 709 ne gjendje shum te mir i doganuar i pa regjistruar i ardhur nga gjermania qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim