shes paletaren shtrenguese per kran

Shitet nga: driton 09 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes paletaren shtrenguese per krana te cilet jan te montuar ne kamion
paletarja osht ne gjendje te mir e kem hek per vetem se nuk na ka nevoit maa
ja vlen me shkarku me taa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim