shiten paisjet per hekurishte

Shitet nga: LUAN 25 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni Mercedes (kran per ngarkim) ne gjendje te mire regjistrimi i skaduar i qlajmeruar, kamionet iveco ne gjendje mesatare shpenzon vaj i regjistruar deri me 20.11.2015, presa per ballerim te llamarines munde te perdoret edhe per kanaqe alumin etj, presa per armatur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim