shitet ngarkusja e thasve te grurit millit e tjer

Shitet nga: medi 04 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet ngarkusja e thasve er veq nje muj e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim