traktor

Shitet nga: sk 28 Tet 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
traktor ne gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim