Cistern e derivateve (Ndrim me Kamion me Kran)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T AUTO Sot 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 100E180
Shitet Cisterna e derivateve 10000 litra në gjendje të mirë teknike.

Viti : 2002.

Me dogan të paguar.

Ju mirëpresim. 044 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim