mini bager hitashi 1.7 ton shitet dhe ndrim i ..

Shitet nga: valdrin kryeziu 13 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina ndërtimi
Shitet mini bager 1.7 ton me gustunica nga gomi.eshr i ardhur nga zcicrra qe ni vir viti prodhimit 2002 or pune ka 1234 or , posedon dy korpa nje 40 cm tjetren 80 cm, krani i kthehet ne njeren an 60shkall tjetren 90 shkall edhet shum praktik ne vede te vogla per gjdo informacjon 044893532 falimiderit.eshte edhe ndrrim i mundshem me ndonje vetur ne gjedje te mir.ne viber+37744893532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim