BAGERI POCLAIN BEJM NDRRIM

Shitet nga: poclain 24 Gsh 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina ndërtimi
BAGERI ESHTE NE GJENDJE TE MIRE ESHTE SHUM I SHPEJT NE PUNE ESHTE I VITIT 91 I KA DY KORPA NJEREN 80 DHE 2 METRA bajm ndrrim me bager me te vogel deri 6 ton me rrota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim