Makine speciale per hapjen e kanaleve prej 10cm

Shitet nga: Meki 07 Pri 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina ndërtimi
Makine speciale per hapjen e kanaleve prej 10cm-30cm,gjeresia 150cm thellesi ,nderrim i mundshem me ndonje autokran ose ndonje bager te vogel eshte shum i pershtatshem per temela punon edhe ne toke te forte ejani kemi ku e provojim dhe binduni vet se qfar vlere ka kjo makin ju mirpresim mndrrim edhe me ndonje kamion deri ne 5 tona.Ne rast se nuk ka qasje ne rrjet ju lutem dergoni sms.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim