Ndertojm dhe projektojm Shtepi

Shitet nga: Kushtrim Dje 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina ndërtimi
ndertojm dhe projektojm shtepi simbas porosis...
Viber +38349668151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim