Autobus B12

Shitet nga: meti 27 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina udhëtimi
volvo B12
viti 1996
motor volvo euro 3
i licensuar
retarder
klim
tv
wc
49+1+1 ulse
fellne alumin
autobusi eshte ne gjendje te mire teknike dhe estetike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim