Autobus Iveco

Shitet nga: Hasan 10 Nën 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina udhëtimi
Viti 2002, 20 ulse+10 ne kemb, posedon klim , rotarder , karrik me nxemje , dhe eshte ne gjendje perfekte. Regjistrim deri ne muajin Mars 2016. Qmimi me Marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim