Autobus NEOPLAN 2000

Shitet nga: Ylber 20 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Autobusi Neoplan Viti i prodhimit 2000.
Ne Gjendje shum te mir si ne anen teknike dhe ate mekanike..
Autobusi osht me motor te Mercedesit eshte i importuar nga zvicra,doganen e ka te paguar dmth eshte gati per tja vendosur tabelat.
Autobusi ka 40Ulese,ka te gjithe servisat e kryer me koh,filtera e nderruar,uljen..etj
Autobusi ka 6Shpejtesi,dmth ka nderruesin Manual,Ka GjysmeKlim.

Cmimi i Arsyeshem.
Mirepres Bleres Serioz. 044-319-267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim