Bejm saldimin e aluminit

Shitet nga: Naim 26 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina udhëtimi
bejm saldimin e rimorkiove te aluminit si dhe drejtimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim