Kombe VW T4 dizel -96

Shitet nga: elbehar 22 Mar 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina udhëtimi
shes kombin i cili shihet ne foto siq eshini esht me tabela po ekam qlajmru denim ska esht dizel me te gjitha paisjet qmimi i vetures esht 3500 ero .kombi esht i ruajtur siq eshini ne foto ashtu dhe esht . tung per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim