Mercedes-Benz 616 CDI. Autobus Transport Persona..

Shitet nga: Mulaj Labinot 24 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina udhëtimi
Autobus Pesonash me Kapacitet 29+1 Persona
Viti i Prodhimit 23.11.2006 / Km: 560'000
Pesha e That: 4390 Kg
Pesha e Plot: 6340 Kg
Motori cm3 : 2.7 Litra Disel
Ësht Perdorur deri ne Vitin 2015 per Transort Personash ne Zürich dhe Aargau te Zwicrres.
Ne Zwicer ësht Perdorur kryesisht per Rrelacione te shkurta por sipas nevoje edhe Rrelacione te Gjata.
Per gjith te Interesuarit Autobusi mund te Shikohet prej Dates 05.04.2015 ne Gjakov.
Per Informata me te Hollsishme ju Lusim gjith te Interesuarit te kontaktoni ne E-Mail: Labinot.mulaj@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim