Setra hdh 315 2000

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kushtrimi 05 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina udhëtimi
Setra hdh315 viti 2000 ulse 51+2/motor 381 euro 2 Ndrus shpejsive 6 c klim tv wc i sa po ardhur nga gjermanija i doganuar dhe regjistruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim